Podsumowanie konkursów przedmiotowych gimnazjów

25-03-2019

Zakończyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów. Uczniowie naszej szkoły odnieśli w nich znaczące sukcesy. Tytułem laureata konkursu zostali wyróżnieni następujący gimnazjaliści:

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Inne Spojrzenie"

13-03-2019

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Inne Spojrzenie" - Sosnowiec 2019

Temat szczegółowy bieżącej edycji : "Co nam w duszy gra?"
​- wyróżnienie - Bianka Owczarek kl.IIIb

Siatkarze znowu z medalem!

27-02-2019

Zakończyły się rozgrywki siatkarzy w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Nasza drużyna w najstarszej grupie wiekowej klas gimnazjalnych i ósmych szkoły podstawowej kolejny rok stanęła na podium zajmując drugie miejsce w Mistrzostwach Gorzowa. Eliminacje rozegrane 7.02.2019r. przeszliśmy bez większych problemów pokonując 2:1 Gimnazjum nr 20. W dalszych eliminacjach  było jeszcze lepiej.

Konkursy przedmiotowe - gimnazjum

17-02-2019

Zakończyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów. W finałach wojewódzkich naszą szkołę reprezentować będą następujący gimnazjaliści:

Jak pomagamy innym...

29-01-2019

W środę 28 listopada w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna "Gofry", zorganizowana przez ambitne, pełne empatii uczennice i jednego ucznia z klasy 7B. Jednak bez pomocy Pani Aliny Safiańczuk nic by się nie udało. Przeprowadzić akcję pomogła nam także Pani Ewa Wysocka.

Podsumowanie konkursów przedmiotowych szkół podstawowych

25-03-2019

Zakończyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych. Tytułem laureata konkursu zostali wyróżnieni następujący uczniowie:

Uczniowie zwyciężają w Maratonie Matematycznym!

13-03-2019

W dniu wczorajszym zespół w składzie: Maja Naumowicz kl. VIIa, Natalia Grabowska kl. VIIIb, Patryk Krystek kl. VIIa oraz Franek Łukowski kl. VIIIa walczył dzielnie zmagając się przez pięć godzin z zadaniami matematycznymi.

Akcja charytatywna „Tosty”

26-02-2019

W środę 6 lutego w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna „Tosty”, zorganizowana przez uczennice i ucznia z klasy 7c z pomocą uczennic z klasy 8a oraz pani Ewy Wysockiej i Aliny Safiańczuk.

Kornelia Lesiewicz Mistrzynią Polski!

14-02-2019

Uczennica z klasy III gA Kornelia Lesiewicz po raz drugi zdobyła mistrzostwo Polski w biegach na 300 metrów. Pierwszy sukces odniosła  w ubiegłym roku, we wrześniu, podczas Halowych Mistrzostw Polski U16 (do lat 16) w Bełchatowie. A kilka dni temu Kornelia wywalczyła również I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski U18 (do lat 18) w Toruniu.

Konkursy plastyczne

27-01-2019

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wodnik - Szuwarowy Samotnik" - Rzeczpospolita Ptasia Słońsk 2019 I nagroda w kategorii wiekowej 7-10 lat
- Jakub Jóźwiak kl.IIIb

Ponadto praca Kuby została wydrukowana w kalendarzu Rzeczpospolitej Ptasiej na 2019 rok.
Oto fragment tekstu na temat wybranych prac do kalendarza.

PuszMUN 2019

18-03-2019

W dniach 14-16 marca 2019 odbyła się XV  Edycja Konferencji – PuszMUN 2019.
W obradach udział wzięło ponad 300 osób z Polski, Włoch, Niemiec oraz Szwecji. Uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej oraz dotychczasowego Gimnazjum reprezentowali szkołę wcielając się w rolę reprezentantów Dani, Izraela oraz Jamajki.

Wojewódzki konkurs wiedzy olimpijskiej

11-03-2019

Nasi uczniowie w składzie Alicja Bronisz, Wiktoria Kresowiecka oraz Łukasz Bronisz zajęli I miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy olimpijskiej - etap powiatowy.

Konkursy przedmiotowe - szkoła podstawowa

25-02-2019

Zakończyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych. W finałach wojewódzkich naszą szkołę reprezentować będą następujący uczniowie:

Brawa dla humanistów !

04-02-2019

Znamy już wyniki ogólnopolskiego konkursu Alfik Humanistyczny i mamy się z czego cieszyć. Wielu naszych uczniów uzyskało imponujące wyniki.
Na szczególną uwagę zasługują uczniowie, którzy  zajęli

I miejsce w województwie:

Jakub Jóźwiak ( IIIb)
Nina Bogacz (VIIa)
Julia Wiśniewska ( VIIa)
​Zuzanna Kozłowska (IIIgb )

1% podatku

10-01-2019

W bieżącym roku szkolnym uzyskane środkie zostaną przeznaczone na wyposażenie pracowni komputerowej.

Budowa sali gimnastycznej - dokumenty

14-03-2019

Dokumenty dotyczące budowy sali gimnastycznej znajdują się w zakładce  DOKUMENTY/BUDOWA SALI GIMNASTYCZNEJ.

Szkolne święto poezji

01-03-2019

27 lutego odbył się kolejny konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 32 uczestników z klas IV – VI. Dominował klasyczny repertuar: Julian Tuwim, Jan Brzechwa. Zdarzały się też utwory starszych klasyków -  Mickiewicza, a nawet Goethego.

Curie Talks 2019

24-02-2019

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły mieli możliwość podzielenia się swoimi pasjami oraz zaprezentowania swoich umiejętności oratorskich w języku angielskim podczas Curie Talks 2019.

WYNIKI KONKURSU: „ZIMOWA OPONA PRZYSZŁOŚCI"

03-02-2019

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Bezpieczni za kółkiem" - Warszawa 2018
Temat szczegółowy bieżącej edycji - "Zimowa opona przyszłości".
Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz.

WYNIKI KONKURSU: „ZIMOWA OPONA PRZYSZŁOŚCI"

Milena stypendystą Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

10-01-2019

Uczennica klasy VIIIb, Milena Baran, już po raz drugi została przyjęta do grona stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Aby  móc ponownie uczestniczyć w tym programie  Milena musiała napisać sprawozdanie ze swojej pracy  badawczej , którą  prowadziła w ciągu roku. Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci  dwa razy do roku zaprasza swoich podopiecznych do udziału w obozach naukowych. Milena uczestniczyła  w tego typu zajęciach już trzy razy. Podczas  ostatniego  , siedmiodniowego zjazdu w grudniu , miała okazję uczestniczyć w licznych wykładach  naukowych, brać udział w  warsztatach  odbywających się między innymi w Instytucie Historii Uniwersytetu  Warszawskiego oraz w Muzeum Narodowym.