Sukcesy unihokejowe naszych uczniów

22-05-2019

Kończący się powoli rok szkolny 2018/2019 był wyjątkowo udany dla gorzowskich unihokeistów, do których należą nasi gimnazjaliści. W przeciągu całego sezonu trwającego w okresie od października do maja odnosili oni sukcesy zarówno drużynowe, jak i indywidualne.

W grudniu nasi podopieczni zostali wicemistrzami województwa w lubuskiej spartakiadzie młodzieży, ustępując jedynie bardziej doświadczonej druzynie z Babiomstu. W mocno osłabionym przez kontuzje składzie gimnazjaliści dali popis swoich umiejętności pokonując inne utalentowane zespoły.

Konkursy plastyczne

15-05-2019

Ogólnopolski Konkurs plastyczny - "Sport w szarości"  Rawicz 2019

Na konkurs napłynęło 2257 prac z terenu całej Polski wykonanych w rozmaitych technikach plastycznych: rysunkowych, malarskich, graficznych.

Wyróżnienia Honorowe w postaci kwalifikacji na wystawę:

Podsumowanie konkursów przedmiotowych szkół podstawowych

25-03-2019

Zakończyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych. Tytułem laureata konkursu zostali wyróżnieni następujący uczniowie:

Uczniowie zwyciężają w Maratonie Matematycznym!

13-03-2019

W dniu wczorajszym zespół w składzie: Maja Naumowicz kl. VIIa, Natalia Grabowska kl. VIIIb, Patryk Krystek kl. VIIa oraz Franek Łukowski kl. VIIIa walczył dzielnie zmagając się przez pięć godzin z zadaniami matematycznymi.

Akcja charytatywna „Tosty”

26-02-2019

W środę 6 lutego w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna „Tosty”, zorganizowana przez uczennice i ucznia z klasy 7c z pomocą uczennic z klasy 8a oraz pani Ewy Wysockiej i Aliny Safiańczuk.

Konkursy plastyczne

21-05-2019

Ogólnopolski Konkurs Malarski "Obrazy muzyką malowane" - Warszawa 2019

Wyróżnienie
- Zofia Burdzińska kl.IIIb za pracę pt. "Pan Moniuszko dyryguje".

Z historią na Ty

08-05-2019

20 marca 2019 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Gorzowie WLKP. Odbył się Konkurs historyczny dla gimnazjalistów „ Z historią na Ty”.

Uczeń klasy III GB Mateusz Bronisz został laureatem. GRATULUJEMY!

Tomasz Hreczyński

PuszMUN 2019

18-03-2019

W dniach 14-16 marca 2019 odbyła się XV  Edycja Konferencji – PuszMUN 2019.
W obradach udział wzięło ponad 300 osób z Polski, Włoch, Niemiec oraz Szwecji. Uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej oraz dotychczasowego Gimnazjum reprezentowali szkołę wcielając się w rolę reprezentantów Dani, Izraela oraz Jamajki.

Wojewódzki konkurs wiedzy olimpijskiej

11-03-2019

Nasi uczniowie w składzie Alicja Bronisz, Wiktoria Kresowiecka oraz Łukasz Bronisz zajęli I miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy olimpijskiej - etap powiatowy.

Konkursy przedmiotowe - szkoła podstawowa

25-02-2019

Zakończyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych. W finałach wojewódzkich naszą szkołę reprezentować będą następujący uczniowie:

WYMIANA POLSKO-HISZPAŃSKA 2018/2019

21-05-2019

‘Hello’, ‘hola’ oraz ‘cześć’ – tak uczniowie klas siódmych naszej szkoły witali się ze swoimi kolegami z Hiszpanii podczas polsko-hiszpańskiej wymiany młodzieży.

Od września do marca znajomości z hiszpańskimi rówieśnikami były tylko wirtualne, a Messenger, Facebook czy Instagram bardzo w tym pomogły. Kiedy nadszedł ten wyczekiwany długo moment – marzec 2019, siódmoklasiści odwiedzili hiszpańską Marbellę, wakacyjny kurort w regionie Malagi.

1% podatku

03-04-2019

Prosimy o przekazanie 1% podatku na Lubuskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole
Nr KRS 0000 105 271 koniecznie z przekazaniem na Społeczną Szkołę Podstawową Stowarzyszenia Edukacyjnego.

W bieżącym roku szkolnym uzyskane środkie zostaną przeznaczone na wyposażenie pracowni komputerowej.

Budowa sali gimnastycznej - dokumenty

14-03-2019

Dokumenty dotyczące budowy sali gimnastycznej znajdują się w zakładce  DOKUMENTY/BUDOWA SALI GIMNASTYCZNEJ.

Szkolne święto poezji

01-03-2019

27 lutego odbył się kolejny konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 32 uczestników z klas IV – VI. Dominował klasyczny repertuar: Julian Tuwim, Jan Brzechwa. Zdarzały się też utwory starszych klasyków -  Mickiewicza, a nawet Goethego.

Curie Talks 2019

24-02-2019

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły mieli możliwość podzielenia się swoimi pasjami oraz zaprezentowania swoich umiejętności oratorskich w języku angielskim podczas Curie Talks 2019.

Wyniki Konkursu Matematycznego Kangur 2019

20-05-2019

W tym roku w konkursie zdobyliśmy aż 25 nagród, w tym  4 wyniki bardzo dobre i 21 wyróżnień.
Gratulujemy zwycięzcom. Gratulujemy też wszystkim uczestnikom konkursu dobrze spędzonego nad testem czasu.

Podsumowanie konkursów przedmiotowych gimnazjów

25-03-2019

Zakończyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów. Uczniowie naszej szkoły odnieśli w nich znaczące sukcesy. Tytułem laureata konkursu zostali wyróżnieni następujący gimnazjaliści:

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Inne Spojrzenie"

13-03-2019

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Inne Spojrzenie" - Sosnowiec 2019

Temat szczegółowy bieżącej edycji : "Co nam w duszy gra?"
​- wyróżnienie - Bianka Owczarek kl.IIIb

Siatkarze znowu z medalem!

27-02-2019

Zakończyły się rozgrywki siatkarzy w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Nasza drużyna w najstarszej grupie wiekowej klas gimnazjalnych i ósmych szkoły podstawowej kolejny rok stanęła na podium zajmując drugie miejsce w Mistrzostwach Gorzowa. Eliminacje rozegrane 7.02.2019r. przeszliśmy bez większych problemów pokonując 2:1 Gimnazjum nr 20. W dalszych eliminacjach  było jeszcze lepiej.

Konkursy przedmiotowe - gimnazjum

17-02-2019

Zakończyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów. W finałach wojewódzkich naszą szkołę reprezentować będą następujący gimnazjaliści: