27-01-2021

Jaki dar można odnaleźć w pudełku od zapałek i czy można w nim zamieszkać? Odpowiedzi na te pytania szukali uczniowie klas 1, 2 i 3 w czasie zajęć bibliotecznych z teatrzykiem kamishibai.

Tytuł pracy: "Chmurolot"

Chmurolot to mój fantastyczny pojazd, który lata i pomaga chmurom, bo u nas ostatnio w ogóle nie pada, jest za mało deszczu, a teraz w zimie nie ma śniegu,

13-09-2020

Serdecznie zapraszamy 19 września na rajd rowerowy "30km na 30lecie SSPSE". Przygotowaliśmy dla naszych rajdowców mapę trasy. Wyruszamy z parkingu Słowianki o 9.30 (zbiórka o 9.15).

18-06-2020

Miło nam donieść, że uczniowie naszej szkoły znaleźli się w grupie stypendystów Prezydenta Miasta Gorzowa. Oto część listu, który został wystosowany przez Dyrektora Wydziału Edukacji do dyrekcji naszej szkoły:

30-09-2020

W sobotę 19.09.2020r. z okazji jubileuszu XXX-lecia Społecznej Szkoły Podstawowej odbył się rajd rowerowy z udziałem naszych uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Szczęścia i dobrej zabawy życzyła nam Pani Dyrektor Danuta Suska.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Witam wszystkich bardzo serdecznie po wakacyjnej przerwie i bardzo się cieszę z powrotu dzieci do szkoły. Grono Pedagogiczne w komplecie rozpoczęło już przygotowania do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Rozpoczęcie 1 września zaplanowaliśmy w podziale na grupy.

15. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „CZAS W SZAROŚCI" RAWICZ 2020

przy udziale miast partnerskich Rawicz - Attedorn (Niemcy) - Głębokie (Białoruś).

22-09-2020

Igor wraz ze swoim klubem KKS Kalisz – sekcja tenisa triumfował w finałowych rozgrywkach Talentiady Tenisowej!!!

26-05-2020

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że 25 maja 2020 r. odeszła od nas

Pani Czesława Moskaluk

Nasza wieloletnia Koleżanka, która związana była ze szkołą od 1992 r. do 2007 r.

Panią Czesię  wspominać będziemy , jako niezwykle ciepłą, życzliwą i zawsze uśmiechniętą osobę.

Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim składają

dyrekcja  i pracownicy Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się  28 czerwca 2020 r. czwartek o godzinie 12.30 na cmentarzu komunalnym przy sklepie PRODUCTS w Gorzowie Wielkopolskim

Aleksandra Kołodzińska z VIIB finalistką Mistrzostw Polski i Halowego Pucharu Polski w jeździectwie- skokach przez przeszkody

08-12-2020

W ostatnich miesiącach Ola brała udział w parze z koniem Lili Zagorka w Mistrzostwach Polski w Jakubowicach 26-30.08.2020 i Halowym Pucharze Polski w Lesznie 30.09 - 4.10.2020 i doszła do etapu finałowego.

22-09-2020

W miniony weekend 19-20 września w Policach odbyły się XII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w łucznictwie. W zawodach   wystartowała nauczycielka wychowania fizycznego naszej szkoły Małgorzata Knutowicz.

16-08-2020

Rodzice uczniów rozpoczynających naukę w klasie I oraz nowoprzyjętych do klasach starszych w roku szkolnym 2020/2021 proszeni są o odbiór kodów dostępu do dziennika elektronicznego LIBRUS Synergia w sekretariacie szkoły.

18-06-2020

Informujemy, że listach uczniów klas pierwszych, którzy od nowego roku szkolnego rozpoczną naukę w naszej szkole dostępna jest na drzwiach wejściowych do szkoły.

26-05-2020

Na stronie Lubuskiego Kuratorium Oświaty ukazało się podsumowanie Konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Wynika z niego, że nasza szkoła zajęła I miejsce w województwie lubuskim pod względem ilości laureatów!
Jest to tym bardziej miła wiadomość, że to już kolejny raz zajmujemy I miejsce i to dokładnie w trzydziestą rocznicę powstania szkoły.

W bieżącym roku ze szkół gorzowskich wywodzi się 31 laureatów, a to oznacza, że nasi uczniowie stanowią ponad 45% wszystkich laureatów naszego miasta.

Gratulujemy wyróżnionym uczniom, ich rodzicom oraz szczególnie gorąco ich nauczycielom.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie kuratorium: http://ko-gorzow.edu.pl/podsumowanie-konkursow-przedmiotowych-dla-uczniow-szkol-podstawowych-organizowanych-przez-lubuskiego-kuratora-oswiaty-w-roku-szkolnym-2019-2020/