MENU

.

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny

Kategoria Żaczek klasa 2 szkoły podstawowej
laureat ≥ 98,00 pkt • bardzo dobry ≥ 80,00 pkt • wyróżniony ≥ 55,00 pkt
Andrysiak Marcel 88,75 bardzo dobry
Joźwiak Jakub 76,25 wyróżniony
Owczarek Bianka 63,75 wyróżniony
Bonarski Adam 62,50 wyróżniony
Grabowski Szymon 60,00 wyróżniony
Komolka Laura 60,00 wyróżniony
Szeligowska Lena 55,00 wyróżniony

Maluch klasa 3 szkoły podstawowej
laureat ≥ 110,00 pkt • bardzo dobry ≥ 85,00 pkt • wyróżniony ≥ 66,50 pkt
Żurek Krzysztof 88,50 bardzo dobry
Zdunek Wiktoria 85,00 bardzo dobry
Gucałło Piotr 81,25 wyróżniony
Przybylski Adam 80,00 wyróżniony
Koberski Piotr 78,75 wyróżniony
Wiśniewska Wiktoria 76,25 wyróżniony

Maluch klasa 4 szkoły podstawowej
laureat ≥ 117,00 pkt • bardzo dobry ≥ 103,00 pkt • wyróżniony ≥ 80,00 pkt
Owczarek Lena 94,75 wyróżniony
Kuplowski Sebastian 81,00 wyróżniony

Beniamin klasa 5 szkoły podstawowej
laureat ≥ 137,00 pkt • bardzo dobry ≥ 107,00 pkt • wyróżniony ≥ 82,25 pkt
Żurek Agata 116,25 bardzo dobry
Chyży Jakub 113,50 bardzo dobry
Owczarek Nadia 107,50 bardzo dobry
Paluch Tomasz 106,00 wyróżniony
Koberski Bartłomiej 103,75 wyróżniony
Minorowicz Jakub 90,00 wyróżniony

Beniamin klasa 6 szkoły podstawowej
laureat ≥ 143,00 pkt • bardzo dobry ≥ 113,00 pkt • wyróżniony ≥ 91,25 pkt
Buliński Paweł 131,25 bardzo dobry
Wiśniewska Julia 111,25 wyróżniony
Mażul Jakub 110,00 wyróżniony
Krystek Patryk 110,00 wyróżniony
Hanna Głowiak 102,50 wyróżniony
Gaweł Konrad 98,75 wyróżniony
Jan Behrendt 96,25 wyróżniony
Pilch Wiktoria 92,50 wyróżniony

Kadet klasa 7 szkoły podstawowej
laureat ≥ 127,00 pkt • bardzo dobry ≥ 104,00 pkt • wyróżniony ≥ 81,75 pkt
Truszczyńska Joanna 88,75 wyróżniony

Kadet klasa II gimnazjum
laureat ≥ 139,00 pkt • bardzo dobry ≥ 112,00 pkt • wyróżniony ≥ 78,75 pkt
Kozłowska Zuzanna 90,00 wyróżniony
Piątek Dominik 80,00 wyróżniony

Junior klasa III gimnazjum
laureat ≥ 135,00 pkt • bardzo dobry ≥ 98,00 pkt • wyróżniony ≥ 70,75 pkt
Harasimowicz Aleksandra 72,50 wyróżniony

Nagrody w czerwcu.
Gratulujemy!

Szkolni organizatorzy konkursu: Ewa Łuksza , Beata Laszecka

wróć