Uczniu! Publikuj!

Czy czujesz, że drzemie w Tobie przyszły dziennikarz, reporter, podróżnik? Czy jesteś bacznym obserwatorem otaczającego Cię świata? Czy znasz ciekawych ludzi, miejsca, wydarzenia w Twoim sąsiedztwie? Jeśli tak, szkolna witryna czeka na Ciebie i Twoje prace!

Zarząd Stowarzyszenia Edukacyjnego pragnie oddać głos właśnie Tobie! Wszystkich chętnych do publikowania relacji z życia klasy, szkoły, regionu, czy też ciekawych zdarzeń w Twojej okolicy zapraszamy do rywalizacji i publikacji swoich materiałów na stronie szkoły. Wybór formy zależy tylko od Ciebie – może to być reportaż, fotorelacja lub krótki film video. Wystarczy swój dokument przekazać na ręce nauczyciela informatyki!

W każdym miesiącu autorzy najciekawszych prac zostaną wyróżnieni nie tylko publikacją swojego materiału na stronie szkoły, ale także upominkiem…

A więc… Nie zwlekaj! Publikuj!