TED-Ed Club

W naszej szkole wystartował jeden z niewielu w Polsce TED-Ed Club! Tak, to nie żart,
SSPSE TED-Ed Club powstał pod koniec września. Członkowie klubu, czyli uczniowie 3 klasy gimnazjum będą odkrywać swoje talenty krasomówcze. Ci super kreatywni, ciekawi świata i oczywiście komunikatywni w języku angielskim młodzi ludzie podjęli wyzwanie podzielenia się ze światem swoimi przemyśleniami. Tym samym, nauczą się jak znaleźć temat, którym chcą podzielić się z innymi, stworzyć ciekawą prezentację, przekonać do swoich racji, prezentować się na scenie, opanować strach przed wystąpieniami publicznymi, mówić tak by inni słuchali, używać technologii (nie tylko do robienia selfie) i oczywiście wyszlifować język obcy.
Umiejętności te przydadzą się im w przyszłości, ale efekty ich pracy zobaczymy już za kilka miesięcy.

Anna Wachnik