Curie Talks 2019

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły mieli możliwość podzielenia się swoimi pasjami oraz zaprezentowania swoich umiejętności oratorskich w języku angielskim podczas Curie Talks 2019. Dwie uczennice trzeciej klasy gimnazjum podjęły to wyzwanie i na scenie II LO w Gorzowie Wlkp. wystąpiły ze swoimi prezentacjami. Alicja Plust w wystąpieniu pt. „Why not Art?” opowiedziała o świecie sztuki i jej dobroczynnym wpływie na mózg człowieka. Agata Ryglowska zaś w prezentacji pt. „Benefits of Music” omówiła zalety słuchania muzyki i korzyści z tego płynące. Obie wykazały się niezwykle wysokim poziomem przygotowania merytorycznego, nieprzeciętnymi umiejętnościami krasomówczymi oraz znakomitym stopniem opanowania języka angielskiego. Serdeczne gratulacje!

Anna Wachnik