SSPSE TED-Ed Club

TED-Ed Club? Co to? To miejsce dla ciekawych świata, kreatywnych, młodych ludzi, którzy nie boją się wyzwań. To klub, w którym uczniowie uczą się jak dzielić się swoimi pasjami, przemyśleniami oraz pomysłami z innymi. Zdobywają umiejętności tworzenia ciekawych prezentacji, przekazywania swoich własnych ‘ideas worth spreading’, przekonywania do swoich racji, prezentowania się na scenie, opanowania strachu przed wystąpieniami publicznymi oraz mówienia tak by inni słuchali. Ponadto, mają okazję do szlifowania swoich umiejętności językowych i rozwijania umiejętności posługiwania się technologią.

Podczas spotkań klubu uczniowie nie tylko oglądają prezentacje TED, dyskutują o tematach, które mogą zaciekawić innych, ale także uczą się autoprezentacji oraz rozwijają umiejętności miękkie,
a to wszystko tylko i wyłącznie w języku angielskim.

Nasz klub, jako jeden z niewielu w Polsce, dołączył do ponad 3000 już istniejących
TED-Ed Club’ów na całym świecie, a nasi uczniowie stworzyli ciekawe prezentacje, które możecie obejrzeć na kanale TED-Ed Club’u na świetnie wam znanym youtube
(np. https://www.youtube.com/watch?v=muH7VrTEmUk)

Może i Ty dołączysz do  TED-Ed community?

Zachęcam
Anna Wachnik