Dzisiaj srebro - jutro złoto?

W ostatni wtorek 19 XI 2019r. zakończyły się zmagania w unihokeju o tytuł najlepszej drużyny naszego miasta. W Finale Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży wystartowała  reprezentacja chłopców w kategorii szkół podstawowych klas szóstych i młodszych. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 21 i były pełne sportowych emocji. W pierwszym meczu wygraliśmy z reprezentacją SP nr 17  2:0. Następny mecz z drużyną SP nr 5 również toczył się pod dyktando naszych chłopców, którzy ostatecznie wygrali 3:1 . Ostatnie spotkanie finałowe było najtrudniejsze. Spotkaliśmy się z gospodarzami zawodów reprezentacją SP nr 21. Po zaciętym meczu musieliśmy uznać wyższość przeciwników, którzy wygrali nieznacznie 3:2.

Reprezentacja w składzie: Kacper Bednarczyk, Mikołaj Bujnowski, Michał Dziakowicz, Piotr Gucałło, Michał Kałużny, Mateusz Michniewicz, Kacper Napierała, Adam Przybylski, Gustaw Szlegiel, Leon Szlegiel, Franciszek Woziński i Krzysztof Żurek.

Wcześniejsze mecze eliminacyjne GSM, które odbyły się 6 XI w Szkole Podstawowej nr 1 zakończyły się następującymi wynikami:
SSP SE - SP nr 1    5:2
SSP SE - SP nr 9    5:0
SSP SE - SP nr 17  4:0

Zdobywając srebrny medal w Mistrzostwach Powiatu Gorzowskiego nasza drużyna wywalczyła sobie awans do Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Są to Mistrzostwa Województwa Lubuskiego drużyn szkolnych. Następne zawody w piątek 22 XI 2019r. w Brójcach. Gratuluję wszystkim zawodnikom tytułu wicemistrzowskiego. Dzisiaj było srebro. Może "jutro" będzie złoto? Trzymajcie kciuki :)

Ze sportowym pozdrowieniem Roman Soszka