Odszedł Kapłan wielu darów i charyzmatów ✝

W poniedziałek 15 marca 2021 r. w szpitalu w Gorzowie Wlkp. zakończył swoją ziemską pielgrzymkę Ks. prałat Zygmunt Lisiecki, proboszcz parafii NSPJ w Gorzowie Wielkopolskim. Troszczył się o formację duchową Naszych uczniów i ich rodziców, przygotowując do sakramentów św. i organizując rekolekcje szkolne.
Odszedł Kapłan mądry, oddany Bogu i ludziom.
Pozostanie w Naszym sercu i pamięci.

Ceremonie pogrzebowe odbędą się w kościele parafialnym pw. NSPJ w Gorzowie Wlkp. według następującego porządku: środa 17 marca od godz. 12 - czuwanie modlitewne, o godz. 15 - Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17 i 18.30 - Msze św. pożegnalne dla parafian, a o godz. 20 - Msza św. dla duchowieństwa dekanatów gorzowskich;
czwartek 18 marca od godz. 10 - czuwanie modlitewne, a o godz. 11 - Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem bp. Tadeusza Lityńskiego. Po jej zakończeniu uczestnicy pogrzebu udadzą się na cmentarz komunalny w Gorzowie Wlkp. przy ul. Żwirowej, gdzie nastąpią dalsze obrzędy pogrzebowe.