Sukcesy w konkursach plastycznych

21-03-2018

Oto najnowsze wieści plastyczne:
The 12th Toyota Dream Car Art Contest - Samochód Marzeń 2018 - finał krajowy |strona organizatora konkursu|
- srebro - Maciej Foszcz kl. IIb - tytuł pracy: "Kolorowa Toyota",

Kangur matematyczny 2018

05-03-2018

15 marca odbędzie się w naszej szkole Konkurs Kangur Matematyczny 2018.
W tym roku weźmie w nim udział 147 uczniów naszej szkoły.
Bardzo cieszymy się z ogromnego zainteresowania konkursem. Dzień ten jest świętem matematyki w naszej szkole.
Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej intelektualnej zabawy.

Brawa dla humanistów!

24-01-2018

Znamy już wyniki konkursu Alfik Humanistyczny. Nasi uczniowie i w tym roku wykazali się wiedzą humanistyczną. Na szczególną uwagę zasługują cztery uczennice, które uzyskały tytuł laureata i zajęły I miejsce w województwie w swojej kategorii:
Wiktoria Zdunek ( IIIb)
Nina Bogacz ( VIa)
Urszula Piątek ( VIa)
Julia Kiszewska ( IIIga).

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018

12-01-2018

Kolejna akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole.
W tym roku również dołączyliśmy do akcji Jurka Owsiaka z dużym zaangażowaniem. Już od poniedziałku 8.01 starsi wolontariusze z klas 6b, 6c oraz 4a organizowali akcje sprzedaży różnych słodyczy dla społeczności szkolnej.

„Stal Dzieciom – Zawsze Razem”

Rodzicu!!!!
Zagłosuj na Twoje Dziecko – razem spełnimy jego marzenie
„Stal Dzieciom – Zawsze Razem”
organizowanej przez Stal Gorzów Wielkopolski S.A. Jeśli zbierzemy 200 głosów, otrzymamy dla Dzieci bezpłatną aplikację mobilną i bezpłatne bilety na mecz. Jak wygramy odwiedzi nas Drużyna Stali Gorzów i otrzymamy dodatkowe bezpłatne bilety na mecz. Głosy można oddawać do dnia 27 kwietnia do północy na stronie klubu, gdzie znajduje się więcej informacji o akcji

WWW.STALGORZOW.PL/DZIECIOM

Twoje Dziecko liczy na Ciebie!!!!!!

„Gżegżółka z żółtą piegżą na krzaku jeżyn przy żywopłocie z bukszpanu”

02-03-2018

1 marca br., w ramach obchodów Dnia Języka Ojczystego, odbył się konkurs ortograficzny dla uczniów szkoły podstawowej.

Biologia – to jest ciekawe!

23-01-2018

Znamy już wyniki konkursów biologicznych.
W styczniu 2018 ogłoszone zostały wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów klas VII „W Sieci”. Miło mi jest poinformować, że aż trzy uczennice naszej szkoły stanęły na podium. I miejsce zajęła Małgorzata Łuczyńska z VIIb, a III ex aequo Natalia Grabowska i Joanna Truszczyńska również z klasy VII b. Gratulujemy całej Trójce!

Pierwszy dzień wiosny - dwie relacje

21-03-2018

Jak co roku w naszej szkole odbył się Dzień Wiosny. Wszyscy uczniowie mieli zapewnione różnego rodzaju rozrywki. Klasy I-III stworzyły stroje o tematyce ,,Moda wiosenna, które później prezentowały w Sali Kolumnowej. Z kolei starsi uczniowie celebrowali Dzień Polski. Każda z klas otrzymała zadanie, by przedstawić jeden z regionów: Kurpie, Śląsk, Kaszuby, Mazowsze i inne.

09-02-2018

Na balu w klimatach Hollywood w fantastycznej scenografii bawiliśmy się znakomicie. A teraz już najwyższy czas na upragnione ferie!!!

Komunikat dyrekcji

22-01-2018

Uprzejmie informuję, że dnia 7 lutego 2018 r. (środa) o godzinie 16.30 w siedzibie Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego odbędzie się zebranie pani dyrektor Danuty Suskiej z rodzicami, których dzieci od nowego roku szkolnego 2018/2019 rozpoczną naukę w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy.

THE BAT KID

14-03-2018

W ósmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego w Słuchaniu ze Zrozumieniem THE BAT KID wzięło udział 80 uczniów klas IV-VII.
Na wyróżnienie zasługują uczniowie klas VII, gdzie spośród 14 uczestników 5 zajęło czołowe miejsca:
1. Jędrzej Kordaś kl. VIIa - II miejsce;
2. Ewa Sanocka kl. VIIa – II miejsce;
3. Franciszek Łukowski kl. VIIa - III miejsce;
4. Szymon Grzybiak kl. VIIb – III miejsce;
5. Olga Sakowska kl. VIIa – III miejsce.

Serdecznie gratulujemy.

Dzień Bezpiecznego Internetu

02-02-2018

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w licznych akcjach promujących bezpieczeństwo w Sieci. Nasze działania sprawiły, że znaleźliśmy się na ogólnopolskiej mapie inicjatyw saferinternet.pl.

To talk, or not to talk...

18-01-2018

'To talk, or not to talk, that is a question'. Dwie dzielne gimnazjalistki ze Społecznej odpowiedziały na to pytanie i podjęły wyzwanie Curie Talks 2018. W czwartek 18 stycznia w II Liceum Ogólnokształcącym zaprezentowały swoje ogromne umiejętności językowe, oratorskie oraz autoprezentacyjne. Alicja Plust z prezentacją 'The Other Side of the Border' oraz Olga Leszczyńska prezentująca 'Ways to be successul' wykazały się nie tylko świetną znajomością jezyka angielskiego, ale również chęcią podzielenia się z innymi swoją pasją i przemyśleniami.
Gratulacje!.

«1234»