MENU

.

Propozycja zajęć pozalekcyjnych w tygodniu na rok szkolny 2018-2019

L.p.

Nazwa zajęć

Klasy

Prowadzący

dzień

godzina

gabinet

1.

Akrobatyka

I-VI

Rokita Arina

poniedziałek

14.25-15.10

sala judo

2.

Balet

I-VI

Rokita Arina

wtorek

14.25-15.10

sala korekcyjna

3.

Gimnastyka korekcyjna

I-III,IV -V

Jezierska Mirosława

poniedziałek

14.25-15.10

sala korekcyjna

4.

Gimnastyka korekcyjna

I-III,IV -V

Jezierska Mirosława

środa

14.25-15.10

sala korekcyjna

5.

Judo

I

Tomasz Zieliński

wtorek

14.25-15.10

sala judo

6.

Judo

II-III

Tomasz Zieliński

piątek

14.25-15.10

sala judo

8.

Warsztaty kreatywnego i twórczego myślenia

I-III

Anna Barwik

czwartek

14.25-15.10

1a

9.

Koło plastyczne

I-III

Jakubowski Lech

wtorek

14.25-16.00

gab.plastyczny

10.

Zajęcia szachowo-plastyczne

I-III

Jakubowski Lech

środa

14.25-16.00

gab.plastyczny

11.

Koduj z nami

III

Materska-Jakubowicz Anna

poniedziałek

14.25-15.10

gab.komp.

12.

Teatrzyk Malucha

I-III

Beata Laszecka

czwartek

14.25-15.10

1b

13.

Wesoła ortografia

III

Wojtkowiak-Czypar Agnieszka

środa

14.25-15.10

3b

14.

Mali odkrywcy

I i II

Olga Rogacz

środa

14.25-15.10

2a

15.

Mały Pitagoras

III

Jolanta Gędek

czwartek

14.25-15.10

3a

16.

Zajęcia kulinarne i zdrowego żywienia

II i III

Jezierska Mirosława

wtorek

14.25-16.00

kuchnia

17.

Zajęcia kulinarne

 V-VI

Szyjkowski Jarosław

środa

14.25-16.00

kuchnia

18.

Koło eksperymentalne

IV-VI

Dajworska-Baran Zofia

czwartek

14.25-15.10

gab.chemiczny

19.

Koło eksperymentalne

VII-III G

Dajworska-Baran Zofia

piątek

14.25-15.10

gab.chemiczny

20.

koło informatyczne

IV-V

Anna Materska-Jakubowicz

wtorek

14.25-15.10

prac.komp.

21.

odyseja umysłu

IV-VI

Mazurek-Słopecka

czwartek

14.25-16.00

gab.plastyczny

22.

Odyseja Umysłu

IV-VI

Jarosław Szyjkowsk/A.Czypar

czwartek

14.25-16.00

3b

23.

koło plastyczne

IV - III g

Mazurek Słopecka Monika

poniedziałek

14.25-16.00

gab.plastyczny

24.

Koło chemiczne

VII -  III G

Dajworska-Baran Zofia

piątek

7.10-7.55

gab.chemiczny

25.

Koło biologiczne

VIII -  III G

Tubis Agnieszka

wtorek

7.10-7.55

gab.bilogiczny

26.

Koło fizyczne

VII - IIIG

Sender Hanna

wtorek

7.10-7.55

3 g b

27.

Koło geograficzne

VII - IIIG

Gul Wiesław

środa

15.10-16.00

3g b

28.

Koło historyczne

VII - IIIG

Hreczyński Tomasz

środa

14.25-15.10

7a

29.

Koło j. niemieckiego

VII -  III G

Rakoczy Barbara

piątek

7.10-7.55

8a

30.

Koło języka angielskiego

IV

Beata Krzyżanowska

czwartek

14.25-15.10

4b

31.

Koło języka angielskiego

V

Elżbieta Pasiciel-Liszka

poniedziałek

14.25-15.10

5b

32.

Koło języka angielskiego

VI

Magdalena Michałowicz

piątek

7.10-7.55

6c

33.

Koło języka angielskiego

VII

Dobrochna Jaroszewicz-Puchalska

środa

7.10-7.55

7c

34.

Koło języka angielskiego

VIII

Anna Wachnik

poniedziałek

7.10-7.55

8a

35.

Koło języka angielskiego

III G

Anna Wachnik

czwartek

14.25-15.10

3 g b

36.

Tajemnice matematyki

IV

Agnieszka -Szydło-Kowalińska

wtorek

14.25-15.10

4a

37.

Koło matematyczne

V

Agnieszka -Szydło-Kowalińska

piątek

14.25-15.10

4a

38.

Koło matematyczne

VI

Ewa Łuksza

czwartek

7.10-7.55

6b

39.

koło matematyczne

VII

Bogusława Wiśniewska

czwartek

7.10-7.55

7a

40.

koło matematyczne

VIII

Marek Łuksza

czwartek

7.10-7.55

8b

41.

Koło matematyczne

III G

Ewa Łuksza

wtorek

7.10-7.55

3 g a

42.

Ortografia i scrabble

IV

Elżbieta Grochola

czwartek

14.25-15.10

5c

43.

Warsztaty literacko-językowe

V

Anna Zapadka

wtorek

7.10-7.55

5a

44.

Koło polonistyczne

VI

Elżbieta Grochola

poniedziałek

14.25-15.10

6c

45.

Koło polonistyczne

VII

Teresa Łukjan

wtorek

7.10-7.55

7a

46.

Koło polonistyczne

VIII

Ewa Wysocka

środa

7.10-7.55

8b

47.

Koło polonistyczne

III G

Teresa Łukjan

środa

7.10-7.55

3 g b

48.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty- j.polski

VIII

Ewa Wysocka

czwartek

7.10-7.55

8b

49.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty- matematyka

VIII

Marek Łuksza

piątek

7.10-7.55

8b

50.

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

IV

Anna Zapadka

poniedziałek

7.10-7.55

5a

51.

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

V

Anna Zapadka

czwartek

7.10-7.55

5b

52.

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego - trening ortograficzny

VI

Ewa Wysocka

poniedziałek

14.25-15.10

6b

53.

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

VII

Teresa Łukjan

piątek

7.10-7.55

7a

54.

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z j. polskiego

III G

Teresa Łukjan

czwartek

7.10-7.55

3 g b

55.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

IV

Agnieszka -Szydło-Kowalińska

czwartek

14.25-15.10

4b

56.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

V

Agnieszka -Szydło-Kowalińska

środa

14.25-15.10

4b

57.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

VI

Ewa Łuksza

piątek

7.10-7.55

6b

58.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

VII

Bogusława Wiśniewska

wtorek

7.10-7.55

7a

59.

Przygotowanie do egzaminu gim.

III G

Ewa Łuksza

poniedziałek

7.10-7.55

3 g a

60.

Koło j.niemieckiego-przygotowanie do konkursu

VII

Jarosław Szyjkowski

czwartek

7.10-7.55

7c

61.

Olimpiada historyczna

VII,VIII i G

Małgorzata Janus-Greszczuk

poniedziałek

12.45-15.55

gab.tutoringowy