• Antonina Kujawska – uczennica klasy VIb Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim przygotowana przez nauczycielkę języka polskiego – Teresę Łukjan zajęła I miejsce w XXXIX Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym Dzieci Szkół Podstawowych w Legnicy. W finale wzięło udział 8 uczestników, którzy musieli wygłosić 7-minutowy tekst oraz 3-minutową improwizację na wylosowany temat.
      • Mamy świetną wiadomość dla Naszych uczniów LOTUS Clinic Dental & Beauty inwestująca w piękno ciała zainwestowała w Wasze ciała, a mianowicie w rozwój fizyczny i zakupi nam sprzęt sportowy. A jaki dowiecie się wkrótce.
        W imieniu wszystkich serdecznie dziękujemy!
      • Emilia Piątkowska (VIIIc) - uczennica SSPSE została laureatką II Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego, który odbył się 5 maja w Lublinie.
      • W piątek, 31 marca poznaliśmy różne regiony Polski od strony kultury, zwyczajów i obyczajów. Niemniej ważne okazały się kulinaria. Wszystkie potrawy smakowały wyśmienicie, co udowodniły szybko opustoszałe talerze. Polska to nasza ojczyzna, warto więc zgłębiać wiedzę na jej temat.
        Dziękujemy wszystkim zaangażowanym S U i opiekunowie
      • Dnia 3.03.23r. zakończyły się rozgrywki Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci klas szóstych i młodszych. Reprezentacja naszej szkoły zagrała świetnie i idąc w ślady swoich starszych koleżanek z lat ubiegłych zdobyła medal, tym razem brązowy. W meczach eliminacyjnych rozgrywanych 28.02.23r. wyniki były następujące: Społeczna SP- SP nr 20 8:6; Społeczna SP- SP nr 9 9:6 . Do finałów rozgrywek awansowaliśm
      • Zakończył się właśnie etap okręgowy IV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych. Brało w nim udział czworo naszych uczniów: Emilia Piątkowska, Maria Księżak, Daria Świątkowska i Jakub Jóźwiak. Oprócz napisania rozprawki i testu gramatycznego zmierzyli się oni z analizą i interpretacją wierszy znanych polskich poetów. Ostatecznie tytuł finalisty i awans do etapu centralnego uzyskały: Emilia Piątkowska (8. miejsce w kraju)
      • Wykazała się nią Emilia Piątkowska (VIIIc), która z najwyższą punktacją (100 %) zakwalifikowała się do etapu centralnego II Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego. Odbędzie się on 5 maja w Lublinie, a Emilia będzie reprezentować województwo lubuskie. Gratulujemy!!!
      • Miło nam poinformować, że portal https://waszaedukacja.pl/ opublikował Ogólnopolski Ranking Szkół Podstawowych 2023. Od ubiegłego roku w rankingu biorą również udział szkoły niepubliczne z całego kraju. W rankingu, w którym maksymalnie można było uzyskać 100 punktów wzięło udział 10360 szkół podstawowych. Trzy najlepsze placówki w kraju oraz w osiemnastu miastach wojewódzkich otrzymały złoty, srebrny lub brązowy order. Szkoła nasza z dorobkiem 7
          • Spotkanie po 24 latach

„Lubię wracać w strony, które znam
            Po wspomnienia zostawione tam
            By się przejrzeć w nich, odnaleźć w nich (…)”

- Z. Wodecki

To spotkanie z klasą po latach było niezwykłe. Z różnych zakątków Polski i świata zjechaliśmy się, aby razem przypomnieć sobie szkolne czasy. Było to spotkanie pełne wzruszeń i radości, które sprawiło, że poczuliśmy się znów jak dzieci, choć od ostatniego dzwonka w SSPSE minęły aż… 24 lata.

• Brązowi medaliści!

09.10.2023

W piątek 6.10.2023r. odbyły się zawody piłki nożnej chłopców w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Reprezentanci naszej szkoły dzielnie walczyli i wygrywając 4 mecze, a przegrywając 2 zajęli 3. miejsce w turnieju. Gratulacje dla: Artura Szydłaka, Jakuba Osmulskiego, Pawła Fronckiewicza, Wiktora Cycaka, Jana Sosulskiego, Franciszka Świerkowskiego, Aleksandra Pokorskiego, Jakuba Jóźwiaka i Michała Supińskiego.

• Brązowi medaliści

30.09.2023

Zagrali, aż miło było patrzeć. Nasi uczniowie Karim Bouhnouni, Antoni Peszko, Antoni Murmyło, Mikołaj Prokopiuk, Mikołaj Klincewicz, Adrian Bongianna, Eryk Bednarczyk, Franciszek Szałkiewicz, Jakub Jackowiak, Stanisław Dowlaszewicz, Jan Winiarczyk, Leon Hładki. Godnie zaprezentowali Naszą szkołę w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży-piłka nożna. Chłopcy zostawili mnóstwo zdrowia na boisku i dzięki temu zajęli wysokie 3 miejsce. Bardzo gratulujemy wszystkim zawodnikom. Dziękujemy wszystkim drużynom za grę. Panu Dowlaszewiczowi za wsparcie i zakup wody dla zawodników.
            Sławomir Bednarczyk

• DO NASZEJ SZKOŁY CHODZIMY Z RADOŚCIĄ!

Środa 15.05.2024
      • BIBLIOTEKA U MOLIKA